Нацрада визначила двох переможців у конкурсі на місцеве мовлення

Нацрада визначила двох переможців у конкурсі на місцеве мовлення 08.02.2024 17:29 Укрінформ Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила двох переможців у конкурсі на місцеве мовлення, обидва мовитимуть в Івано-Франківську.

Відповідне рішення медіарегулятор ухвалив на своєму засіданні 8 лютого, передає Укрінформ.

Попередньо у конкурсі на мовлення в місцевих ефірних багатоканальних електронних комунікаційних мережах стандарту DVB-T2 було запропоновано вільні програми у двох обласних центрах – Дніпрі та Івано-Франківську. За результатами проведеного конкурсу у Дніпрі на 42 ТВК переможця визначено не було.

Натомість двох переможців визначено в Івано-Франківську на 30 ТВК 9 (2-а і 3-я програми). Ними стали ТОВ «Івано-Франківська телерадіокомпанія «Канал-402» (логотип «стилізоване зображення Івано-Франківської ратуші в червоному, зеленому та синьому кольорах») та КП Івано-Франківське міське комунальне підприємство Телерадіокомпанія «Вежа» (логотип «ВЕЖА»).

Медіа мають забезпечувати не менше ніж 60 відсотків національного продукту і не менше як 5 відсотків соціально важливих та інформаційних програм місцевої тематики в тижневому обсязі мовлення. Заборонена ретрансляція програм інших суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіа.

Івано-Франківськ Нацрада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *