На підконтрольну Україні територію повернули ще п’ятьох дітей

На підконтрольну Україні територію повернули ще п’ятьох дітей 29.02.2024 13:52 Укрінформ На підконтрольну Україні територію повернули п’ятьох дітей віком від 4 до 16 років, серед них – одна дитина-сирота.

Про це у Фейсбуці повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, передає Укрінформ.

«Ще двох дівчаток і трьох хлопчиків вдалося вивезти з тимчасово окупованих територій. Серед них – одна дитина-сирота. Вік дітей від 4 до 16 років», – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що зараз діти – в безпечному місці. З ними працюють лікарі та психологи.

Прокудін подякував організації Save Ukraine за цю важливу роботу. За його словами, від початку року вже вдалося повернути 25 дітей із Херсонщини.

Як повідомляв Укрінформ, на підконтрольну Україні територію вибралися три родини з чотирма дітьми. Також на підконтрольну Україні територію повернули двох дівчат з тимчасово окупованої території Херсонщини, їм 15 і 16 років. Їхні родини співпрацювали із Save Ukraine, завдяки чому змогли виїхати з тимчасово окупованої частини Херсонщини.

ЗСУ восени 2022 року визволили правобережну частину Херсонської області, зокрема місто Херсон. Частина області, розташована на лівому березі Дніпра, тимчасово захоплена російськими військами.

Діти Херсонщина

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *