На компенсації за розміщення ВПО перерахували ще понад ₴129 мільйонів – Мінреінтеграції

На компенсації за розміщення ВПО перерахували ще понад ₴129 мільйонів – Мінреінтеграції 09.04.2024 10:05 Укрінформ На покриття витрат закладам, які безоплатно надавали житло внутрішньо переміщеним особам у жовтні-грудні 2023 року, перерахували ще більш як 129,1 млн грн.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає Укрінформ.

Кошти надійшли до обласних бюджетів і будуть спрямовані на покриття витрат за спожиті комунальні послуги закладам під час безоплатного розміщення ВПО.

Йдеться про комунальні заклади, державні заклади освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, та заклади спільної власності територіальних громад області та району, які перебувають в управлінні обласних і районних рад.

Кошти уряд виділив із резервного фонду держбюджету. Згідно з відповідним розпорядженням Кабінету міністрів Мінреінтеграції спрямувало їх місцевим бюджетам для виплат компенсацій закладам, які прихистили внутрішніх переселенців.

Як повідомляв Укрінформ, Мінцифри разом із Міністерством соціальної політики доопрацювало послугу для ВПО у застосунку "Дія". Тепер довідку та допомогу можна отримати відразу для всієї сім’ї.

Фото: НБУ

Компенсація Переселенці Гроші

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *