МОЗ очікує у листопаді результати перевірок МСЕК щодо встановлення інвалідності

МОЗ очікує у листопаді результати перевірок МСЕК щодо встановлення інвалідності 22.10.2023 15:34 Укрінформ У Міністерстві охорони здоров'я очікують, що результати перевірок усіх медико-соціальних експертних комісій будуть відомі у листопаді.

Про це сказала заступниця глави МОЗ з цифрового розвитку Марія Карчевич в ефірі телемарафону "Єдині новини", передає кореспондент Укрінформу.

"На виконання рішення РНБО розпочалися перевірки не лише харківської МСЕК, а й інших медико-соціальних експертних комісій з тих рішень, що ухвалювалися від 24 лютого минулого року щодо встановлення інвалідності. Такі перехресні перевірки тривають по всіх районах. Ми очікуємо, що в листопаді буде вже підсумковий звіт", – заявила вона.

Карчевич зауважила, що висновки перевірки заслухає комісія, утворена при МОЗ, куди увійшли, зокрема, і представники правоохоронних структур.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський 12 вересня підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО "Про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України", яке, зокрема, передбачає перевірку рішень МСЕК та ВЛК від 24 лютого 2022 року.

Скандал довкола Харківської обласної МСЕК розгорівся після її відмови дати військовослужбовцю вищу групу інвалідності, бо в нього немає ампутації.

Зокрема, за словами ветерана Дмитра Олійника, який переніс 15 операцій, керівниця Харківської обласної МСЕК заявила: «нащо ти залишав свою ногу? Треба було, аби її відрізали і була б 2-га група».

Інвалідність МОЗ Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *