Місць тимчасового проживання ВПО стає більше – Мінреінтеграції

Місць тимчасового проживання ВПО стає більше – Мінреінтеграції 16.04.2024 04:33 Укрінформ В Україні зросла загальна кількість місць тимчасового проживання для евакуйованих із зони бойових дій. Наразі налічується 1038 таких об’єктів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, передає Укрінформ.

«Місць тимчасового проживання для внутрішніх переселенців стає більше. Загальна кількість місць тимчасового проживання (МТП) наразі становить 1038 об’єктів», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві підкреслили, що кількість таких МТП збільшилася: у Дніпропетровській області – 68, Івано-Франківській – 12, Тернопільській – 8, Харківській – 5, Закарпатській – 4, Сумській – 1, Черкаській – 1.

«Загалом кількість ліжко-місць для внутрішніх переселенців зросла на 4493 одиниці. Станом на 11 квітня вільними були 20 752 ліжко-місця», – додали в пресслужбі міністерства.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні ще є близько тисячі державних об’єктів, де можна було б тимчасово розмістити понад 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Переселенці Житло Мінреінтеграції

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *