Мінреінтеграції застерігає: від імені Верещук поширюють фейк про «5 тисяч допомоги»

Мінреінтеграції застерігає: від імені Верещук поширюють фейк про «5 тисяч допомоги» 05.04.2024 15:31 Укрінформ Інформація про нібито одноразову допомогу розміром 5 тисяч гривень для всіх українців, які жодного разу від початку війни не виїжджали за кордон, є фейковою.

Про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заявило у Фейсбуці, передає Укрінформ. 

Як зауважили у відомстві, вказаний фейк поширюють буцімто від імені віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції ТОТ Ірини Верещук.

Насправді автори "новини" додали допис, що змінює суть, до частини старого ефіру, участь у якому брала глава Мінреінтеграції.

"При цьому була використана фраза віцепрем’єр-міністра, яку вона насправді сказала в іншому контексті. Цитата: "Щойно завершилося засідання Кабінету Міністрів, де ми прийняли постанову щодо порядку таких виплат. Отже, одноразова допомога у розмірі 5 тисяч гривень на кожного члена родини…" стосувалась одноразової грошової допомоги від держави, що виплачувалася мешканцям Миколаївської та Херсонської областей, які постраждали від підтоплення внаслідок підриву ворогом Каховської ГЕС минулого року", – пояснили в міністерстві.

У Мінреінтеграції закликають громадян у питаннях щодо соціальних виплат керуватися лише офіційною інформацією від державних органів, не відкривати підозрілі посилання й не надавати свої персональні та банківські дані.

Як повідомляв Укрінформ, від імені Державної прикордонної служби України зловмисники поширюють фейк про нібито "пропуск через кордон за донат".

Фейк Соціальний захист Верещук Мінреінтеграції

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *