Міноборони затвердило зміни до Каталогу харчування ЗСУ

Міноборони затвердило зміни до Каталогу харчування ЗСУ 15.05.2024 10:34 Укрінформ Міністерство оборони затвердило зміни до Каталогу харчування Збройних Сил України, розроблені спільно з «‎Державним оператором тилу»‎ (ДОТ). Останній вже оголосив закупівлі продуктів для ЗСУ на друге півріччя за оновленим переліком.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони. 

«Наші військові – ключовий фактор оборони країни. Збалансоване харчування гарантує їхню бойову готовність та здатність виконувати завдання в будь-яких умовах. Зміни в каталозі ще раз доводять нашу мету забезпечити якісними продуктами ЗСУ»‎, – зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

У пресслужбі відзначили, що новації сприятимуть покращенню якості харчування військовослужбовців. Зокрема, перелік доповнений різними видами спецій, круп, риби та консервів. Крім того, консервовані фрукти будуть частково замінені на свіжі.

До деяких категорій продуктів прописані додаткові вимоги: борошно, макарони, рибні консерви та ковбаси – лише найвищої якості; риба – постачатиметься без голови (для раціоналізації ціни за масу продукту); розширили перелік відсотків жирності кисломолочних продуктів.

Водночас із каталогу прибрали деякі продукти (наприклад, крупа саго, осетр чи спаржа), які замовлялися вкрай рідко та через обмеження в сумі добовидачі на одного військового звужували можливості замовлення інших ходових позицій.

«Внесені зміни до каталогу сприятимуть покращенню якості харчування, яке отримують військові. Ми додали важливі позиції, які напряму впливають на смакові властивості страв. Водночас видалили деякі «екзотичні» позиції, які звужують можливості замовлення м’яса, молочних продуктів чи інших товарів через обмеження в сумі добовидачі на одного солдата», – зазначила директорка з управління закупівлями ДОТ Вікторія Виноградова.

Як повідомляв Укрінформ, 23 квітня Державний оператор тилу уклав договори про постачання продуктів харчування для Збройних сил України у Тернопільській, Чернігівській та Хмельницькій з ТОВ “МІТ ПРОМ” на заміну ТОВ “Твій хліб”, який не виконав свої зобов’язання.

Міноборони Продукти ЗСУ Харчування Державний оператор тилу

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *