Міноборони закликає долучитися до збору даних про збройну агресію РФ проти України

Міноборони закликає долучитися до збору даних про збройну агресію РФ проти України 01.03.2024 21:10 Укрінформ У Міністерстві оборони закликали громадян долучитися до збору галузевим архівом Міністерства фото і відео щодо випадків збройної агресії РФ проти України.

Про це поінформувала пресслужба Міноборони, передає Укрінформ.

"Галузевий державний архів Міністерства оборони України проводить документування воєнних подій збройної агресії росії проти України, щоб зберегти та систематизувати інформацію від очевидців та безпосередніх учасників. Архів закликає усіх, хто давав або продовжує давати відсіч окупантам, надсилати інформаційні матеріали (фото, відео тощо) з коротким описом події, що висвітлюється, і зазначенням дати та належністю до військового підрозділу", – зазначили у МОУ.

Громадяни можуть надсилати інформаційні матеріали за поштовою адресою: 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 16, або за електронною адресою: [email protected]

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що постраждалі від агресії РФ об'єкти культурної спадщини внесуть до спеціального держреєстру.

Архів Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *