Максимально швидка реінтеграція: в уряді розповіли про підготовку стратегії для деокупованих територій

Максимально швидка реінтеграція: в уряді розповіли про підготовку стратегії для деокупованих територій 29.03.2024 13:12 Укрінформ Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Анатолій Стельмах наголосив, що після деокупації території мають бути інтегровані в українську економіку та культурний простір у максимально короткі строки.

Про це він сказав на Всеукраїнському форумі “Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій”, повідомляє Укрінформ.

“Міністерство реінтеграції ставить в основу своєї роботи роботу з деокупованими територіями… Ці території після деокупації мають в максимально короткі строки бути інтегровані в українське суспільство, в українську економіку, і в український в тому числі культурний простір. Ми не відкидаємо їх ніколи і розробляємо певні законодавчі механізми”, – сказав Стельмах.

Також він нагадав про стратегію деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, зауваживши, що “наразі вона знаходиться на громадському обговоренні”, а її текст оприлюднений на сайті Мінреінтеграції, тож кожен охочий може долучитися до її обговорення.

Стельмах висловив переконання, що Україна поверне свої території, які зараз є тимчасово окупованими росіянами, підкресливши, що вони є українськими.

“Скільки б ворог не хотів змінити ментальність людей, йому це не вдасться. Я сподіваюся, що спільними зусиллями не лише з Міністерством культури та інформаційної політики, з Міністерством відновлення, з іншими органами державної влади ми посилимо цей процес і доведемо перемогу наших Збройних сил вже після звільнення деокупованих територій до кінця”, – підкреслив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Всеукраїнський форум «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій» – це платформа для напрацювання спільних системних дій держави, громадськості, бізнесу та міжнародних партнерів задля повноцінного культурного та інформаційного відновлення деокупованих територій.

Деокупація Форум Реінтеграція Донбасу Мінреінтеграції Реінтеграція Криму

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *