Лубінець закликає світ сильніше тиснути на Росію з вимогою повернути депортованих дітей

Лубінець закликає світ сильніше тиснути на Росію з вимогою повернути депортованих дітей 15.02.2024 03:51 Укрінформ Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець обговорив із представниками ООН в Україні роботу над поверненням цивільних заручників та українських дітей, які були депортовані до Росії.

Як передає Укрінформ, про це Лубінець написав у Телеграмі.

“Мав сьогодні зустріч із координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун та головою Моніторингової місії ООН в Україні Даніель Белль”, – зазначив омбудсмен.

За його словами, вони “дуже детально обговорили роботу України над поверненнями цивільних заручників, яких незаконно викрала Росія".

Уповноважений ВР підкреслив, що країна-терорист як і раніше не надає жодної інформації про українців, яких вивезла на свою територію та силою утримує на тимчасово захоплених територіях.

Також обговорили повернення дітей, яких депортувала Російська Федерація.

Лубінець вкотре наголосив на тому, що "потрібно якомога більше міжнародного тиску на Росію, аби повернення дітей відбувалися якомога частіше".

Учасники зустрічі домовилися продовжувати співпрацю в питаннях захисту прав людини.

Як повідомляв Укрінформ, міжнародні поліцейські сили за допомогою відкритих цифрових джерел розшукали вісьмох українських дітей, яких депортували росіяни.

Депортація Діти Росія Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *