Лікарі презентували у Парижі прапор із відбитками ніжок новонароджених українців

Лікарі презентували у Парижі прапор із відбитками ніжок новонароджених українців Фото 18.10.2023 15:28 Укрінформ Ідея створити стяг із відбитками ніжок щойно народжених українців та показати його світові належить мукачівській лікарці акушерці-гінекологу Лілії Теличко. Накладати відбитки почали в Мукачеві, згодом до акції долучилися ще десять незламних міст України.

Про це Лілія Теличко розповіла в коментарі кореспонденту Укрінформу.

За її словами, прапор символічно подарували президентці FIGO Міжнародної федерації гінекології та акушерства Джин Конрі на Всесвітньому конгресі акушерів-гінекологів FIGO2023 у Парижі.

"Ми розгорнули його на відкритті конгресу, у залі, де одночасно були присутні 8 тисяч найкращих лікарів цього профілю з усього світу. Зал аплодував, більшість жінок плакали", – розповіла лікарка Теличко.

За її ідеєю, на прапорі мали бути відбитки щойно народжених українців – ручки та ніжки. Але оскільки новонароджені діти тримають руки в кулачках, то зрештою, вирішили робити тільки відбитки ніжок.

Як розповіла Теличко, стартував проєкт у липні. Першими відбитки ніжок маленьких українців зробили в Мукачеві та Ужгороді. Далі прапор помандрував у інші міста України, які з початку російського вторгнення протистоять ворогу та є прикладом незламності і стійкості – це такі знакові міста, як Харків, Дніпро, Краматорськ, Запоріжжя, Одеса, Київ.

Лікарі презентували у Парижі прапор із відбитками ніжок новонароджених українців / Фото: Лілія Теличко

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *