Легковажних блогерів в Україні вже поменшало – заступник глави МВС

Легковажних блогерів в Україні вже поменшало – заступник глави МВС 03.04.2024 06:25 Укрінформ В Україні вже стало менше легковажних блогерів, які бажають набрати популярність і можуть необачно транслювати те, чого росіянам знати не треба.

Про це в інтерв’ю виданню «Telegraf» поінформував заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко, передає Укрінформ.

«Зараз легковажних користувачів, тих, хто бажає щось транслювати, значно поменшало. А ті, що лишаються – поодинокі випадки, їх встановлюють і притягають до відповідальності», – сказав він.

За його словами, доведення злого умислу, роботи конкретного блогера саме на РФ є складною роботою СБУ із документування та ведення слідства.

Тимченко пояснив, що у більшості випадків це – просто легковажність, бажання набрати популярність.

«Зараз, коли велику кількість блогерів притягнуто до відповідальності, вони вже добре розуміють наслідки такої популярності та поширень їхнього контенту. Загалом же кожен українець має бути свідомим, що всі ми сьогодні, на жаль, живемо у війні, зважати на ризики та розуміти можливі наслідки своїх дій», – вважає заступник міністра.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України встановила особи чотирьох «блогерів», які незаконно поширювали інформацію про наслідки масованої повітряної атаки на Київ, здійсненої росіянами 2 січня.

Блогер СБУ Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *