Купівля-продаж авто в «Дії»: цьогоріч послугою скористалися вже 14 тисяч разів

Купівля-продаж авто в «Дії»: цьогоріч послугою скористалися вже 14 тисяч разів 10.02.2024 10:24 Укрінформ В Україні цього року вже відбулося 14 тисяч онлайн-операцій із перереєстрації авто і 29 тисяч онлайн-операцій – щодо обміну посвідчення водія.

Про це у Фейсбуці поінформував заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий, передає Укрінформ.

«Для скептиків цифрової трансформації та для її відданих ідеологів і творців – коротка статистика за всього 40 днів 2024 року: обмін посвідчення водія – 29 000 операцій; призначення належного користувача – 26 000 операцій; перереєстрація автомобіля – 14 000 операцій; бронювання номерних знаків – 6 000 операцій; продовження платного зберігання номерних знаків – 4 000 операцій», – зазначив він.

За даними заступника міністра, лише за пʼятьма видами послуг за 40 днів 2024 року в Україні було проведено 79 тисяч операцій онлайн – тобто мінімум 110 тисяч людей не очікували в чергах та не витрачали час і ресурси на дорогу і проведення операції.

«Україна стала глобальним лідером у сфері цифрової трансформації державного сектору послуг, і ми точно не маємо зупинятися на досягнутому», – переконаний Драп’ятий.

Він подякував команді МВС України, Мінцифрі, Головному сервісному центру МВС та державній IT-компанії «ДП Інфотех» за чудовий результат співпраці, який щоденно відчувають люди.

Як повідомлялося, 24 січня заступник глави МВС Леонід Тимченко поінформував, що у «Дії» українці вже здійснили 10 тисяч перереєстрацій авто.

Автомобіль Реєстрація Продаж Онлайн Додаток “ДІЯ”

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *