Кулеба в ООН заклав до спільних дій задля повернення викрадених РФ українських дітей

Кулеба в ООН заклав до спільних дій задля повернення викрадених РФ українських дітей 24.02.2024 02:11 Укрінформ У пʼятницю, 23 лютого, в межах кампанії «Викрадені голоси», що є частиною плану дій Bring Kids Back UA, в штаб-квартирі ООН відбувся захід високого рівня щодо повернення викрадених та депортованих Росією українських дітей.

Про це повідомляє МЗС, передає Укрінформ.

“Незаконна депортація та примусова русифікація Росією українських дітей є складовою геноцидної політики Кремля проти українського народу”, – наголосив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час виступу.

Глава МЗС України закликав присутніх об’єднати зусилля та посилити тиск на РФ задля повернення усіх депортованих українських дітей. Він також наголосив на важливості притягнути до відповідальності усіх причетних за скоєння цих злочинів.

З цією метою з ініціативи України та Канади була створена Міжнародна коаліція за повернення українських дітей, до якої вже долучилися 28 країн. Міністр закликав держав-партнерів приєднатися до цієї коаліції, щоб допомогти повернути додому кожну українську дитину.

Фото: МЗС

Дмитро Кулеба МЗС

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *