Квитки на міжнародні автобусні рейси можна буде придбати на єдиному онлайн-порталі

Квитки на міжнародні автобусні рейси можна буде придбати на єдиному онлайн-порталі 22.03.2024 18:27 Укрінформ В Україні починає працювати Єдиний реєстр для пасажирів та автоперевізників, в якому будуть представлені всі міжнародні автобусні маршрути від ліцензованих компаній.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час форуму міжнародних автобусних перевезень «З’єднуємо людей та міста» розповів заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

«Сьогодні ми представляємо сервіс autobus.gov.ua – онлайн-портал, на якому буде зібрана інформація про всі легальні регулярні міжнародні автобусні маршрути. Кожен громадянин зможе на ньому обрати зручний для себе маршрут, перейти на сайт перевізника і придбати напряму в нього квиток на потрібну дату», – наголосив Деркач.

Наразі реєстр уже запущено, до системи поки що доєдналися 5-7 компаній. Згодом Мінвідновлення розраховує охопити сервісм 100% міжнародних маршрутів, квитки на які можна буде придбати онлайн.

«Ви вже можете зайти подивитися, як це працює. Зараз ми запускаємо інформаційну кампанію для перевізників, щоб вони долучалися до сервісу. Наша мета – акумулювати на ньому всі 100% міжнародних маршрутів, щоб пасажир на одному ресурсі міг знайти потрібний йому рейс, перевірити, чи має перевізник всі належні документи, ліцензію, і придбати квиток», – прокоментував Укрінформу особливості роботи реєстру Деркач.

Він наголосив, що для автоперевізників участь у реєстрі є добровільною, і змушувати їх долучатися до нього ніхто не буде. Втім, компанії, які доєднаються до цього проєкту, отримають низку переваг. 

«По-перше, їм не потрібно буде витрачати кошти на маркетинг та рекламу своїх послуг. По-друге, присутність на autobus.gov.ua для них буде безкоштовною. Тоді як на відомих агрегаторах перевізники сплачують відсоток за продані на свої рейси квитки», – роз’яснив заступник міністра.

Ще однією перевагою нового сервісу є можливість зворотного зв’язку. Пасажири матимуть змогу залишати відгуки про здійснені поїздки. А Мінвідновлення обіцяє оперативно реагувати на скарги.

«За результами опитування, яке для нас зробили перед початком реформи ринку міжнародних автобусних перевезень, серед найчастіших скарг від пасажирів – це умови в самих автобусах, якими незадоволені близько чверті опитаних, невідповідність між оголошеним часом на маршруті і фактичним, неналежний стан автобусів. Ознайомившись із скаргами, ми будемо реагувати на них», – додав Деркач.

Як повідомлялося, Литва, Швеція, Канада та Україна створюють Групу спільних інтересів для підтримки відновлення транспортної галузі нашої країни та розвитку логістики.

Фото: RegioJet

Е-квиток Автобус Квитки

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *