Костін обговорив з американськими колегами розслідування російських кіберзлочинів

Костін обговорив з американськими колегами розслідування російських кіберзлочинів Фото 18.03.2024 18:51 Укрінформ Генеральний прокурор України Андрій Костін зустрівся в Києві з колегами з Міністерства юстиції США Натаном Бруксом і Тімом Ранком, а також з радником з правових питань посольства США в Україні Джаредом Кімболом й аташе ФБР з правових питань Крісом Гейгером.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Зокрема, сторони обговорили стратегії розслідування російських кіберзлочинів, скоєних проти Української держави та країн-партнерів.

За словами Костіна, “масштаби кібероперацій Росії проти України неухильно зростають. Зафіксовано понад 800 спроб кібератак на державні установи та сервіси. Серед них – об'єкти енергетичної інфраструктури, які постійно перебувають під прицілом ворога”.

Генпрокурор поінформував, що ворог також проводить інформаційні операції з метою дестабілізації українського суспільства та атакує телекомунікаційні системи, щоб позбавити громадян доступу до мобільного звʼязку та інтернету.

Він зауважив, що ефективне та всебічне розслідування цих злочинів передбачає впровадження передових методів та практик, аби притягнути винних до відповідальності.

Також додав, що досвід та підтримка американських колег у цих питаннях були б дуже цінними.

Окрім цього, обговорили посилення співпраці у сфері захисту інтелектуальної власності та боротьби з організованою злочинністю в кіберпросторі.

“Ми рішуче налаштовані й надалі посилювати роботу у цих сферах та впроваджувати інноваційні методи розслідування, аби зробити кіберпростір безпечнішим та ефективно протидіяти будь-яким новим загрозам”, – наголосив Костін.

Як повідомляв Укрінформ, з початку війни Україні вдалося відбити понад 5 тис. російських кібератак.

Генпрокурор Кібербезпека США Андрій Костін

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *