Комітет Ради рекомендує розробити державну стратегію з меморіалізації війни

Комітет Ради рекомендує розробити державну стратегію з меморіалізації війни 04.04.2024 23:58 Укрінформ Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує розробити державну стратегію з меморіалізації російсько-української війни.

Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.

Як зазначається, комітет ВР ухвалив резолюцію, згідно з якою формування державної стратегії меморіалізації російсько-української війни визнане важливою та нагальною справою.

До процесу меморіалізації мають долучитися неурядові громадські організації, освітні й наукові заклади, регіональні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Також у резолюції передбачений перегляд чинного законодавства, нормативно-правових актів щодо меморіалізації російсько-української війни й за потреби оновлення цих норм та внесення відповідних змін.

Як повідомлялося, 28 березня у пресцентрі Укрінформу відбувся круглий стіл «Меморіалізація російсько-української війни: виклики та завдання» за участю Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства розвитку туризму, науковців, експертів та громадських діячів.

Другий раунд обговорення запланований на 23 квітня.

Верховна Рада Війна МКІП Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *