Командири військових частин отримали повноваження на списання майна – Умєров

Командири військових частин отримали повноваження на списання майна – Умєров 08.02.2024 12:03 Укрінформ Згідно з нормами нового закону, командири військових частин тепер зможуть списувати військове майно за одним актом вартістю до 1,7 млн грн без затверджень та погоджень.

Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров у Фейсбук, передає Укрінформ.

"Набуває чинності важливий закон, який спрощує процедури списання військового майна. Командири військових частин отримують реальні повноваження списувати під час дії воєнного стану військове майно своїм наказом (крім зброї) вартістю за одиницю військового майна або за одним актом вартістю до 1 700 000 грн без затверджень та погодження з посадовими особами вищих рівнів, правоохоронними органами чи спеціальним правоохоронним формуванням у складі Збройних сил України", – повідомив міністр.

На його переконання, це значно зменшує бюрократію та робить процедури простішими та прозорішими.

Міністерство оборони вже завершує підготовку пропозицій підзаконних актів, які повністю реалізують норми закону. Не пізніше ніж за тиждень всі технічні питання для спрощення відповідних процедур будуть вирішені, запевнив Умєров.

Як повідомлялось, Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до статті 4 Закону "Про правовий режим майна у Збройних силах України" щодо спрощення процедури списання військового майна.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *