«Коаліція девайсів» передала 900 ноутбуків і планшетів сільським школам у прифронтових районах

«Коаліція девайсів» передала 900 ноутбуків і планшетів сільським школам у прифронтових районах 05.04.2024 13:22 Укрінформ Діти із шести прифронтових регіонів України у межах роботи «Коаліція девайсів» отримають ще 900 ноутбуків та планшетів з eKidz для розвитку основних навичок читання та вивчення української мови.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України, передає Укрінформ.

Благодійна організація “100% життя” та громадська організація “Українська посмішка” за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України реалізують проєкт “Надання цифрових інструментів для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров'я для найбільш вразливих 35 тисяч дітей у сільській місцевості”.

Для поліпшення навчального процесу та підтримки психоемоційного здоров'я молодших школярів у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Харківській і Херсонській областях класи забезпечують гаджетами з унікальним контентом еKidz.

Днями Україна отримала 900 девайсів із eKidz для розвитку основних навичок читання та вивчення української мови. Найближчим часом їх доставлять до шести регіонів. Перші 80+ ноутбуків отримали 9 сільських шкіл прифронтових громад Запоріжжя. 18 шкіл Дніпропетровської області вже отримали 182 планшети.

Цю ініціативу реалізовують у межах роботи Коаліції девайсів — об'єднання організацій, бізнесу, урядів і меценатів, — що забезпечуватиме пристроями для онлайн-навчання українських учнів і вчителів. Коаліція започаткована у Великій Британії за участю Фундації Олени Зеленської, Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації.

Як повідомляв Укрінформ, Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) передав 10,3 тис. ноутбуків для школярів з Херсонської області.

Діти Школа Гаджети Ноутбук

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *