Клименко відвідав нацгвардійців, які проходять лікування на Дніпропетровщині

Клименко відвідав нацгвардійців, які проходять лікування на Дніпропетровщині Відео 02.05.2024 14:46 Укрінформ Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в межах робочої поїздки у Дніпропетровську область відвідав один із медичних закладів, де проходять лікування військові та поліцейські.

Як передає Укрінформ, про це Клименко повідомив у Телеграмі.

Глава МВС зустрівся з бійцями Національної гвардії, які проходять лікування, – говорили про фронт, отримані під час боїв поранення, плани після реабілітації.

«Це ті військові, які у важливий момент історії стали на захист України. Це ті захисники, з якими ми разом будуватимемо безпечну державу», – наголосив міністр.

Під час візиту він оглянув оновлену операційну та поспілкувався з медиками. «Поранені Герої повинні отримувати максимально оперативну і фахову допомогу від моменту надходження до медзакладу аж до завершення реабілітації та подальшого повернення у стрій чи працевлаштування», – підкреслив Клименко.

Міністр також зустрівся з головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком й обговорив із ним основні безпекові виклики в регіоні.

Серед іншого, ознайомився з роботою лабораторного ДНК-комплексу Експертної служби МВС. Згідно з даними Клименка, за місяць роботи новітнього устаткування фахівці вже провели майже 300 досліджень, що дозволяють ідентифікувати невстановлених загиблих, прискорити розслідування злочинів, зокрема воєнних.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня Клименко відвідав з робочими поїздками Черкаси та Чернігів. Там провів зустрічі з керівниками обласних військових адміністраціїй й органів системи МВС.

Дніпропетровщина Клименко Нацгвардія Лікарня

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *