Жителі звільнених територій отримали понад ₴755 мільйонів допомоги – Мінреінтеграції

Жителі звільнених територій отримали понад ₴755 мільйонів допомоги – Мінреінтеграції 20.01.2024 10:25 Укрінформ Жителям звільнених територій у 2022-2023 роках було виплачено 755,6 мільйона гривень (19 мільйонів доларів) грошової допомоги.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Фейсбуці.

Як зазначили у міністерстві, процес виплат вдалося налагодити завдяки координації Уряду та підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) і Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).

«Кошти надходили через Укрпошту людям, які проживають на звільнених територіях Донеччини, Луганщини, Миколаївщини, Харківщини та Херсонщини. Зокрема, від МОМ у період з кінця жовтня 2022 року до листопада 2023 року близько 119 тисяч людей із цих регіонів отримали грошову допомогу на загальну суму понад 459,8 мільйона гривень», – зазначили в Мінреінтенграції.

ТЧХУ за вказаний період надало більш ніж 246 тисячам людей грошової допомоги на суму понад 295,7 мільйона гривень.

Мінреінтеграції подякувало Міжнародній організації з міграції, Товариству Червоного Хреста України, обласним військовим адміністраціям та Укрпошті за співпрацю щодо підтримки мешканців звільнених територій України.

Як повідомляв Укрінформ, за 2023 рік майже 3,7 мільйона українців отримали грошову допомогу, а понад 4,1 мільйона – продовольчу допомогу від міжнародних гуманітарних організацій.

Війна Мінреінтеграції Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *