Жіночим організаціям бракує сталого фінансування – експертки

Жіночим організаціям бракує сталого фінансування – експертки Фото 10.04.2024 21:44 Укрінформ Жіночим організаціям, які опікуються постраждалими від сексуального насильства, а також надають психологічну допомогу, не вистачає грантового фінансування ООН для надання ефективної підтримки українським жінкам.

Про це йшлося під час пресконференції в Укрінформі за участю очільниці ГО "Інсайт" Олени Шевченко, заступниці голови ГО "Успішна жінка" Іраїди Геращенко, голови правління ГО "Взаємодія" Ірини Куратченко, директорки ГО "Невидима" Ганни Рожкової, а також директорки HIAS Ukraine Марії Хосе Гомес Гонсалес. Захід був організований за підсумком адвокаційного туру до США і участі у 68-й сесії Комісії зі становища жінок у Нью Йорку.

Підсумки адвокаційного туру HIAS спільно з українськими жіночими організаціями у США / Фото: Євген Котенко, Укрінформ

“Гуманітарне реагування незадовільне і повільне. Ми маємо спрямувати зусилля на заповнення прогалин, які стосуються виділення ресурсів і підтримки організацій, які займаються порятунком людей”, – зазначила Гонсалес.

У свою чергу Олена Шевченко додала, що лише один відсоток від загального фінансування ООН йде на організації, які опікуються саме жінками. На її переконання, систему фінансування потрібно перерозподілити.

Під час поїздки до США представники українських громадських організацій адвокатували необхідність сталої підтримки України на зустрічах з посадовцями ООН, ЮНІСЕФ, Управління верховного комісара ООН у справах біженців у Нью-Йорку, а також з представниками Конгресу США.

Нагадаємо, Комісія зі становища жінок є щорічним засіданням ООН, яке присвячене питанням гендерної рівності та розширенню прав і можливостей жінок. На заході представники урядів країн-членів ООН і організацій громадянського суспільства узгоджують свої подальші кроки. Цьогорічною темою Комісії було прискорення досягнення гендерної рівності і розширення прав і можливостей жінок шляхом подолання бідності і фінансування з урахуванням гендерного підходу.

ООН Жінки Сексуальне насильство

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *