Які треба мати документи студентам-чоловікам для виїзду за кордон

Які треба мати документи студентам-чоловікам для виїзду за кордон Перелік 03.04.2024 11:30 Укрінформ У зв'язку з ухваленим рішенням уряду, що дозволяє студентам-чоловікам віком від 18 до 22 років перетинати кордон, ДПСУ оприлюднила інформацію щодо необхідних документів для перетину кордону.

Про це йдеться на каналі ДПСУ у Телеграмі, передає Укрінформ.

Необхідно для перетину кордону мати довідку від закладу вищої освіти України щодо направлення учасника програми академічної мобільності для навчання в іноземному закладі освіти із зазначенням: підстави співробітництва; строку навчального семестру за кордоном; відсутність за результатами двох останніх семестрів (півріччя) негативних оцінок і фактів перескладання заліків і екзаменів; підтвердження рівня знання мови викладання в іноземному закладі освіти. Копія договору академічної мобільності, е-квиток студента. А також – військово-облікові документи з позначками районного, міського ТЦК та соціальної підтримки.

Як повідомляв Укрінформ, уряд ухвалив рішення, яким дозволив студентам-чоловікам тимчасово виїжджати за кордон на навчання чи стажування. Дозволено студентам-чоловікам віком від 18 до 22 років брати участь у програмах освітньої академічної мобільності не довше одного семестру. Здобувачі ступеня вищої освіти бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування) мають навчатися на денній формі навчання.

Фото: ДПСУ

Прикордонники Кордон Чоловіки навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *