Хорватія допоможе розмінувати Україну – підписали меморандум

Хорватія допоможе розмінувати Україну – підписали меморандум Фото 14.05.2024 19:26 Укрінформ Хорватія допоможе Україні в питаннях розмінування. Відповідний меморандум підписаний між українським та хорватським центрами, які опікуються питаннями розмінування.

Про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки, передає Укрінформ.

«Хорватія допоможе розмінувати Україну. Відповідний меморандум був підписаний між Центром досконалості протимінної діяльності та екологічної безпеки та Хорватським протимінним центром», – йдеться в повідомленні.

Меморандум зокрема передбачає: обмін досвідом у галузі гуманітарного розмінування; співпрацю в реалізації інноваційних проєктів у сфері технологій та технік виявлення вибухонебезпечних предметів; розробку спільних програм навчання та ініціатив з підвищення кваліфікації спеціалістів з гуманітарного розмінування; посилення адвокації та публічної обізнаності щодо міжнародних стандартів та передових практик у сфері гуманітарного розмінування.

В пресслужбі зазначили, що вибір партнером Хорватії є невипадковим. Ця балканська країна зазнала значного забруднення вибухонебезпечними предметами в результаті бойових дій у 1990-х роках. Розмінування там триває досі, але вже наступного року має бути завершене. Тож досвід Хорватії є справді неоціненним для України.

Як повідомляв Укрінформ, 16 квітня у Міноборони презентували Центр досконалості протимінної діяльності та екологічної безпеки.

Фото: ГУ протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки 

Хорватія Розмінування Україна Меморандум

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *