Генштаб: На ВЛК викликатимуть окремою повісткою після оновлення даних у ТЦК через е-кабінет

Генштаб: На ВЛК викликатимуть окремою повісткою після оновлення даних у ТЦК через е-кабінет 03.05.2024 14:40 Укрінформ Якщо військовозобов'язаний оновить дані через електронний кабінет, то проходити військово-лікарську комісію він буде лише після запрошення його відповідною повісткою.

Як передає Укрінформ, про це повідомив представник Генерального штабу ЗСУ Юрій Глущенков в інтерв’ю Радіо НВ.

«На цей момент питання стоїть виключно в оновленні даних. Якщо пан Віктор буде запрошений на ВЛК відповідною повісткою, він прийде і пройде ВЛК. Питання стоїть про оновлення даних, наголошую на цьому», – зазначив Глущенков.

Відповідаючи на запитання, чи автоматично всі, хто оновлюють дані, отримують направлення на проходження ВЛК, він зазначив: «Таке завдання не стоїть. Таке рішення приймає ТЦК, виходячи з оновленої інформації, наявності тих завдань, які перед ним стоять».

Щодо колишньої категорії «обмежено придатних» до служби, яких наразі не буде в реєстрі, представник Генштабу відзначив, що найближчим часом з’явиться відповідний наказ Міноборони, який роз’яснить зміни про статус цієї категорії осіб та про зміни в роботі ВЛК.

Як повідомляв Укрінформ, 11 квітня Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію. 16 квітня Президент підписав цей документ. У законі передбачено, зокрема, що мобілізації підлягають громадяни віком від 25 до 60 років.

Під час проведення мобілізації чоловіки віком від 18 до 60 років зобов'язані постійно носити з собою військово-обліковий документ і пред'явити його на вимогу представника ТЦК або поліцейського, прикордонника.

Після публікації закону в усіх військовозобов'язаних буде 60 днів, щоб уточнити свою актуальну адресу проживання, контактну інформацію та інші військово-облікові дані. Зробити це вони можуть у ТЦК, ЦНАП або через електронний кабінет.

Генштаб Мобілізація Повістка ВЛК ТЦК

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *