Епіфаній анонсував нові рішення помісних церков про визнання ПЦУ

Епіфаній анонсував нові рішення помісних церков про визнання ПЦУ Ексклюзив 09.02.2024 17:56 Укрінформ У Чернівцях під час представлення нового єпископа об’єднаної Чернівецько-Буковинської єпархії митрополит Епіфаній анонсував найближчим часом нові рішення помісних православних церков про визнання ПЦУ.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

На запитання про те, що робиться, аби Православну церкву України визнавали решта церков у світі, Епіфаній відповів: «Ми робимо в цьому напрямку багато, але неофіційно. Тому що ворог працює на всіх фронтах. І на зовнішньому фронті ворог є досить активним. Ми це бачимо. Тобто вони працюють в інших помісних православних церквах для того, щоб ті не визнали наш автокефальний статус. Але через Вселенського патріарха, як це прописано в Томосі, ми маємо зв’язок з усім православним світом. І зараз все залежить певною мірою від дипломатії. Ми працюємо в цьому напрямку, і я переконаний, що незабаром буде визнання ще кількох помісних церков. Але ми не оголошуємо наш план дій для того, щоб ворог нам не перешкодив», – сказав предстоятель ПЦУ.

Він висловив сподівання, що такі рішення ухвалять одразу кілька помісних світових православних церков. Наразі у православному світі також уважно стежать за тими подіями, які відбуваються в Україні.

«Процеси у нас, з церковної точки зору, є позитивними. Адже Православна церква України є найбільшою, поступово зростає, збільшується, утверджується. Головне, що є підтримка народу, є підтримка наших православних українців. Тому це важливо, а в майбутньому ми поступово отримаємо і визнання інших помісних православних церков, і все те необхідне, що нам потрібно для розбудови і утвердження», – додав митрополит Епіфаній.

Як повідомлялося, сьогодні митрополит Епіфаній у Чернівцях представив нового єпископа об’єднаної Чернівецько-Буковинської єпархії ПЦУ Феогноста.

Чернівці Епіфаній Православна церква України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *