Добровольці, які допомагали визволяти Київщину, отримали посвідчення УБД

Добровольці, які допомагали визволяти Київщину, отримали посвідчення УБД Фото 25.03.2024 17:17 Укрінформ Добровольцям, які допомагали військовим визволяти Київську область від російських загарбників, вручено посвідчення учасника бойових дій (УБД).

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів, передає Укрінформ.

Посвідчення вручено цивільним особам, які в перший місяць повномасштабного російського вторгнення – з 24 лютого по 25 березня 2022 року – самостійно або у складі добровольчих формувань стали на захист України, проте не були оформлені до складу будь-яких військових формувань або правоохоронних органів. Статус УБД їм надано міжвідомчою комісією, що діє при Мінветеранів.

«Разом із силами безпеки і оборони вони вибивали російських окупантів з Київської області та інших регіонів країни. Завдяки плідній комунікації та співпраці добровольців з підрозділами ЗСУ та Національної гвардії вдалось зупинити ворога на підступах до Києва”, – зазначив директор Департаменту соціальної роботи Мінветеранів Руслан Приходько.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій, зменшивши кількість необхідних документів до однієї довідки.

Фото: mva.gov.ua

Київщина Міністерство у справах ветеранів УБД

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *