Для надання соцпідтримки ветеранам підготували вже 270 працівників ТЦК

Для надання соцпідтримки ветеранам підготували вже 270 працівників ТЦК 18.04.2024 23:23 Укрінформ Мінсоцполітики спільно з Міноборони та ГО «Простір можливостей» провели навчання 270 фахівців Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, які працюватимуть з ветеранами та їхніми родинами.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики, передає Укрінформ.

«Спільно з колегами із Міністерство оборони України та «Простір можливостей» провели навчання 270 працівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Вони надаватимуть консультації військовим, ветеранам та їхнім сім’ям у Центрах надання адміністративних послуг по всій країні», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що працівники ТЦК та СП допомагатимуть військовим та їхнім родинам у пошуку інструментів для задоволення нагальних потреб, користуванні державною підтримкою, у психологічній підтримці військових, ознайомленні з алгоритмом надання соціальних послуг тощо.

Фахівець працюватиме у ЦНАП у вівторок та четвер з 9:00 до 13:00.

Як повідомлялося, цього року заплановано підготувати до 15 тисяч помічників ветеранів, які працюватимуть у різних областях України.

Ветерани війни Військові допомога ТЦК

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *