Для мобілізованих медиків запроваджують нову процедуру отримання офіцерського звання

Для мобілізованих медиків запроваджують нову процедуру отримання офіцерського звання 18.03.2024 21:27 Укрінформ Запроваджується нова форма навчання і процедура отримання офіцерського звання для мобілізованих медиків: відтепер отримати звання молодшого лейтенанта можна лише за 40 днів.

Про це розповіла заступниця міністра оборони Наталія Калмикова, передає Укрінформ із посиланням на Міноборони.

Новий формат перепідготовки медиків, які служать в ЗСУ, передбачає можливість навчання за змішаною формою: теоретична частина онлайн і 18 днів практичної частини офлайн в академії.

«Після завершення освітнього процесу мобілізовані медичні працівники не лише отримають офіцерське звання, а й можливість повернутися у підрозділ, щоб працювати на більш відповідній для себе посаді», – пояснила Калмикова.

За її словами, нова і більш гнучка форма навчання запроваджена за розпорядженням командувача медичних сил ЗСУ – для медпрацівників, які не закінчували військову кафедру і не мають офіцерського звання, але служать в армії на різних непрофільних позиціях.

Очні курси на даний момент пройшли 118 мобілізованих медиків.

Водночас цивільні лікарі, які придатні до військової служби, але не мають військової освіти, можуть звернутися на військові кафедри медичних вищих навчальних закладів.

За чотири місяці навчання вони можуть здобути офіцерське звання для подальшого проходження служби в ЗСУ на профільних для себе посадах.

Наступний курс навчання стартує 8 квітня.

Подати заявку для запису на курси можна на email: [email protected].

Як повідомляв Укрінформ, в Україні збільшать кількість медзакладів для проходження інтернатури.

Міноборони Мобілізація офіцери

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *