Державний оператор тилу на початок травня уклав контрактів на ₴32 мільярди

Державний оператор тилу на початок травня уклав контрактів на ₴32 мільярди 15.05.2024 17:56 Укрінформ На початок травня Державний оператор тилу уклав контрактів на 32 млрд грн на закупівлю харчування, одягу пального для потреб ЗСУ.

Про це в інтерв’ю виданню "Телеграф" повідомив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков, передає Укрінформ.

«Станом на початок травня оператор вже уклав контрактів на 32 млрд грн. Конкуренція на торгах дозволить заощадити приблизно 10 мільярдів», – сказав Кліменков.

Він пояснив, що на Prozorro можна побачити укладання агенцією додаткових контрактів на постачання продуктів харчування із переглядом обсягів у бік зниження. Такі договори укладають у разі, якщо постачальник продуктів не справляється з поставками.

«Тоді ДОТ зменшує обсяги для такого контрагента і перерозподіляє на інші компанії. Тобто це вже частина операційної роботи саме з виконання контрактів», – уточнив Кліменков.

Заступник міністра також зауважив, що економія державних коштів спостерігається й у сегменті закупівель озброєння та військової техніки. Зокрема, нещодавно Агенція оборонних закупівель придбала тисячі дронів для ЗСУ за рекордно низькими державними цінами.

Як повідомляв Укрінформ, 8 травня Державний опреатор тилу повідомив, що заощаджені на державних закупівлях 2,2 млрд грн спрямує на закупівлю додаткового обсягу бронежилетів, шоломів та тактичних навушників для ЗСУ.

Фото: Міноборони України

Міноборони Продукти ProZorro Харчування Оборонні закупівлі Державний оператор тилу

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *