Цьогоріч на здобуття вищої освіти ветеранами закладено ₴71 мільйон

Цьогоріч на здобуття вищої освіти ветеранами закладено ₴71 мільйон 28.02.2024 14:52 Укрінформ На 2024 рік у Міністерстві у справах ветеранів закладено 71 мільйон гривень на здобуття вищої освіти ветеранами.

Про це т.в.о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун поінформував під час форуму "Підтримка ветеранського підприємництва: від національної до регіональної перспективи", повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На 2024 рік на перекваліфікацію та здобуття вищої освіти в міністерстві закладено безпосередньо 71 мільйон гривень для того, щоб ви здобували освіту і рухались далі», – зазначив Порхун.

Він зазначив, що міністерство і надалі продовжуватиме відкривати Центри ветеранського розвитку при вищих навчальних закладах.

Як повідомлялося, перший в Україні Центр ветеранського розвитку відкрився у Дніпрі 15 червня 2023 року.

Основною метою “Центру ветеранського розвитку” є професійна інтеграція та реінтеграція осіб, які звільняються або звільнені з військової служби з-поміж ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сімей таких осіб, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, члени сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України, до умов цивільного життя.

Освіта Гроші Ветерани війни

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *