Цього року уряд виділив на 25% більше коштів для виплати субсидій – Шмигаль

Цього року уряд виділив на 25% більше коштів для виплати субсидій – Шмигаль 30.01.2024 19:14 Укрінформ У 2024 році було виділено на 25% більше коштів для виплати субсидій – загалом 50 мільярдів гривень.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі телемарафону «Єдині новини».

За його словами, цього року уряд виділив «на 25% більше коштів для виплати субсидій трьом мільйонам українських сімей, які будуть їх потребувати».

Шмигаль додав, що сума у 50 мільярдів гривень є більшою за ту, яка була виділена минулого року.

«Ми виплачуємо кошти, субсидії усім, хто цього потребує, хто потребує підтримки в цей важкий час повномасштабної війни Росії проти України», – резюмував очільник уряду.

Він також додав, що тарифи на комунальні послуги залишаться незмінними.

«Хочу нагадати і запевнити всіх у тому, що всі тарифи до кінця опалювального сезону, як ми і обіцяли, залишаться абсолютно незмінними», – зауважив він.

За його словами, тариф на електроенергію у розмірі 2 гривні 64 копійки таким і залишиться.

Очільник уряду наголосив, що влада також не має планів щодо зміни інших тарифів, зокрема на газ, який залишиться у розмірі 7 гривень 96 копійок за метр кубічний.

Шмигаль повідомив, що наразі законом України заборонено змінювати тарифи на газопостачання, на постачання теплої води, на постачання тепла в домівки людей.

«Це відповідальність органів місцевого самоврядування. Але уряд усіляко підтримує, допомагає і буде допомагати органам місцевого самоврядування втримувати ці тарифи, адже це дуже важливо», – пояснив Прем’єр-міністр.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж цієї зими Кабінет Міністрів не планує змінювати жодні тарифи для населення.

Комунальні послуги Субсидія Тариф Шмигаль Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *