Аспіранти отримають відстрочку від мобілізації

Аспіранти отримають відстрочку від мобілізації 12.04.2024 13:08 Укрінформ У Законі про мобілізацію була врахована пропозиція Комітету освіти щодо права на відстрочку від мобілізації аспірантам.

Про це інформує пресслужба Верховної Ради, передає Укрінформ.

«Під час прийняття Закону була врахована пропозиція народних депутатів України – членів Комітету надати аспірантам, які навчаються як за бюджетною, так і за контрактною формою навчання право на відстрочку від мобілізації», – йдеться у повідомленні.

За інформацією пресслужби ВР, не підлягають мобілізації на особливий період також здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий рівень освіти у послідовності, визначеній у частині другій статті 10 Закону «Про освіту».

Відстрочку отримають і наукові науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, закладів загальної середньої освіти, за умови, що вони працюють відповідно у закладах вищої чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах професійної (професійно-технічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

Як повідомлялося, 11 квітня 2024 року Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

Мобілізація Закон Верховна Рада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *