Apple вимагає від Telegram заблокувати низку каналів для українців

Apple вимагає від Telegram заблокувати низку каналів для українців 24.04.2024 19:55 Укрінформ Компанія Telegram отримує запити від технологічного гіганта Apple щодо вимог заблокувати низку каналів для користувачів iPhone з українських SIM-карт.

Як передає Укрінформ, про це повідомив засновник компанії Telegram Павло Дуров.

"Що стосується загальних каналів новин/пропаганди, то ми отримуємо офіційні листи від Apple, які вказують, що певних змін тут не уникнути, принаймні для користувачів, які входять до Telegram на iPhone з українських SIM-карт", – написав Дуров.

Він зазначив, що, аби зберегти доступ для своїх користувачів, Telegram повинен враховувати запити Apple щодо обмежень. Дуров додав, що бажав би зберегти доступ до нецензурованої інформації та думок, втім "це не завжди залежить від нас".

Як повідомлялося, очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов у інтерв’ю BBC Україна заявив, що закриття (або блокування) анонімних Телеграм-каналів тимчасово може стати вирішенням питання з цією соцмережею, але все ж таки потрібно змусити їх зареєструватися.

Експерти з кібербезпеки не радять військовим використовувати Телеграм.

Фото: Getty Images

Apple Україна Telegram Блокування

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *