Adobe планує додати штучний інтелект у відеоредактор Premiere Pro

Adobe планує додати штучний інтелект у відеоредактор Premiere Pro 15.04.2024 22:00 Укрінформ Компанія Adobe заявила, що перебуває на початковій стадії роботи над тим, щоб дозволити використання сторонніх інструментів генеративного ШІ від OpenAI та інших розробників у своєму програмному забезпеченні для редагування відео.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Програма Adobe Premiere Pro широко використовується в телевізійній та кіноіндустрії. Цього року компанія планує додати в застосунок функції на основі ШІ, такі як можливість заповнювати частини сцени об'єктами, згенерованими ШІ, або прибирати відволікаючі фактори зі сцени без будь-якої ручної роботи з відеоредактором, пише видання.

Обидві ці функції покладатимуться на Firefly, модель ШІ, яку Adobe вже впровадила у своєму програмному забезпеченні Photoshop для редагування нерухомих зображень.

Adobe також заявила, що розробляє спосіб, який дозволить користувачам використовувати сторонні інструменти OpenAI, а також стартапів Runway і Pika Labs для створення і використання відео в Premiere Pro.

Як повідомляв Укрінформ, Adobe представила помічника AI Assistant, який працює на базі штучного інтелекту і здатен аналізувати PDF-файли.

Кіно Штучний інтелект Photoshop OpenAI Adobe

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *