Українське мистецтво є віддзеркаленням вільної нації – директор Італійського інституту в Україні

Українське мистецтво є віддзеркаленням вільної нації – директор Італійського інституту в Україні 19.03.2024 15:59 Укрінформ Надзвичайно успішні приклади досягнень українського мистецтва всередині країни та на міжнародній арені є віддзеркаленням вільної та потужної нації.

Про це заявив директор Італійського інституту культури в Україні Карло Колонелла у відеозверненні під час VII Міжнародного форуму «Креативна Україна», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Надзвичайно успішні приклади і демонстрація українського мистецтва та творчості – це віддзеркалення вільної та потужної нації. Я можу назвати лише кілька прикладів – «Оскар» за найкращу документальну стрічку «20 днів у Маріуполі», нещодавній успіх українських гуртів на Євробаченні поширення українського мистецтва та музики за кожної можливості в усьому світі», – сказав Колонелла.

Він зазначив, що Італія підтримує культуру та творчість України, а Італійський інститут задіяний не лише у захисті культурного спадку, співпраці з ЮНЕСКО та Італійською агенцією співробітництва в галузі розвитку, а й у різних програмах у рамках діяльності міністерства культури та міністерства закордонних справ Італії.

«Італійський інститут культури просуває кілька ініціатив у двосторонній співпраці з українськими та італійськими культурними закладами, і ми продовжуватимемо і навіть посилюватимемо цю співпрацю між нашими країнами», – запевнив директор інституту.

Як повідомляв Укрінформ, 19 березня у Києві проходить VII Міжнародний форум «Креативна Україна». Захід зібрав урядовців, народних депутатів, українських та закордонних експертів й експерток, креативних підприємців і підприємиць, митців і мисткинь, журналістів і журналісток, аби продемонструвати, як у горнилі війни переосмислюється і зароджується нова українська культура та креативні індустрії.

Італія Культура Україна Мистецтво

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *