У Миколаєві відкрилася виставка художниці Катерини Баранюк, яка продає картини для допомоги ЗСУ

У Миколаєві відкрилася виставка художниці Катерини Баранюк, яка продає картини для допомоги ЗСУ Фото 26.01.2024 12:46 Укрінформ У рамках творчого циклу «Берегині України» у Миколаєві відкрилася виставка художниці Катерини Баранюк, яка продає свої картини на благодійних аукціонах, щоб зібрати кошти для ЗСУ.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила організаторка заходу, голова ГО «Культурно-мистецька асоціація «Арт-спокуса», Заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова.

«У Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького розпочала роботу персональна виставка художниці Катерини Баранюк з м. Первомайськ «Берегиня буття». Це наша вже дванадцята виставка з творчого циклу «Берегині України». Головною місією жінки-берегині під час війни стає збереження та відродження головних цінностей України: родини, традицій, культури», – сказала Кривцова.

За її словами, для своєї персональної виставки Катерина підготувала мальовничі картини, кольорову графіку та сучасне мистецтво витинанки. Особливо привертають увагу графічні натюрморти, які вражають своєю витонченістю.

На виставці також представлено нове витинанкове панно, яке художниця створила саме для цього заходу. Назву йому дали гості виставки : "Пішли, щоб народитися". Композиція відображає жінок у молитві, над якими намагається злетіти у небо сміливий птах. Біля ніг берегинь зростає золоте колосся пшениці.

У Миколаєві відкрилася виставка художниці Катерини Баранюк, яка продає свої картини на аукціонах, щоб зібрати кошти для ЗСУ / Фото надані Валентиною Кривцовою

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *