У Львові відкрили Центр інтелектуального мистецтва

У Львові відкрили Центр інтелектуального мистецтва Фото 16.02.2024 20:03 Укрінформ У Львові відкрили Центр інтелектуального мистецтва «Меркурій» (ЦІММ), де зібрали понад 400 робіт живопису, скульптури та інсталяцій відомих митців ХХ століття.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У цій експозиції ми зібрали кількасот знакових зразків українського мистецтва, створених за останні сто років. Наш прем’єрний проєкт «Ретроспектива інтелектуального мистецтва України» на прикладі малярства, скульптури та інсталяцій має на меті розкрити історію креативних зрушень у мисленні українців та, сподіваюся, зруйнувати багато стереотипів про українське мистецтво ХХ століття. Це не означає, що ми зібрали тут усіх митців України, яких вважаємо інтелектуальними, але ми поставили основні маркери і надалі будемо продовжувати цю справу», – зазначив під час відкриття артдиректор ЦІММ Богдан Мисюга.

Експозиція дебютного проєкту поділена на п’ять періодів: мистецтво індивіда, мистецтво прогресу, мистецтво моральної опозиції, мистецтво цинічного дискурсу та мистецтво дієвих інтелектуалів. У виставкових залах, площею понад 1000 кв. м зібрано близько 400 робіт українських митців.

У Львові відкрили Центр інтелектуального мистецтва / Фото: Анастасія Смольєнко, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *