У Львові видали аудіокнигу з думками Любомира Гузара

У Львові видали аудіокнигу з думками Любомира Гузара Відео 15.10.2023 12:42 Укрінформ З нагоди 90-річчя від дня народження Любомира Гузара у Львові видали аудіокнигу «Думки у спадок», у якій зібрані цінні думки глави УГКЦ (2001–2011).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ,

Аудіокнигу підготували пресслужба Львівської архиєпархії УГКЦ спільно з Львівською духовною семінарією Святого Духа. У друкованому форматі книжку «Думки у спадок» Любомира Гузара видало видавництво «Свічадо» 2018 року.

«Ми обрали зручний та універсальний формат, адже через брак часу люди не завжди мають нагоду читати, а от слухати книжку можна дорогою на роботу, у поїздках, на прогулянках», – розповів керівник пресслужби Львівської архиєпархії о. Михайло Квасюк.

Він також зазначив, що вибір зупинили на цій книзі з кількох причин. Передовсім через те, що там відображені різноманітні теми, актуальні сьогодні. Також саме це видання було найпопулярнішим серед читачів. Записи поділені на розділи, допомагають зорієнтуватися в різних темах. Текст начитав семінарист Дмитро Гарват. Тривалість аудіокниги – 2 год. 19 хв.

Як відомо, Архиєрейський Синод УГКЦ в Україні проголосив 2023 рік роком блаженнішого Любомира Гузара.

Як повідомляв Укрінформ, у Львові для незрячих людей друкують три нові книги з аудіоверсією. Першою вийшла у світ книга про Любомира Гузара із серії "Видатні особистості" авторства редакторки Укрінформу Ольги Опанасенко.

Любомир Гузар УГКЦ Аудіокнига

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *