У Лондоні зіпсували новий мурал Бенксі

У Лондоні зіпсували новий мурал Бенксі 20.03.2024 16:27 Укрінформ Мурал британського художника Бенксі, створений ним два дні тому у Північному Лондоні, зіпсували білою фарбою.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Після появи муралу відомого художника у лондонському парку Фінсбері його, а також дерево перед витвором мистецтва, огородили металевим парканом. Однак вранці середи мурал облили білою фарбою.

Винного поки не встановлено.

До інциденту Рада району Іслінгтон заявила, що команда із видалення графіті знала про новий твір Бенксі, але не мала наміру його прибирати.

Художник графіті Джо Епштейн з LDN Graffiti пояснив, що між вуличними художниками часто виникають «війни за територію», внаслідок яких вони можуть знищувати роботи один одного.

BBC зазначає, що подібно до багатьох робіт Бенксі, останній твір викликав різні реакції у суспільстві, зокрема і у деяких захисників природи, які стверджують, що дерево було обрізане «занадто сильно».

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок британський художник Бенксі оприлюднив фото свого нового муралу у північній частині британської столиці.

На стіні зображено зелену фарбу, що символізує листя дерева, яке росте перед малюнком. Також художник намалював людину, яка тримає оприскувач.

Фото: BBC

Лондон Мурал Бенксі

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *