У Лондоні на аукціон виставлять оригінальний сценарій «Зоряних воєн»

У Лондоні на аукціон виставлять оригінальний сценарій «Зоряних воєн» Фото 26.01.2024 17:02 Укрінформ У лютому на лондонському аукціоні виставлять оригінальний текст сценарію кіносаги «Зоряні війни».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Euronews Culture.

Оригінальний неповний сценарій «Зоряних воєн», залишений актором саги Гаррісоном Фордом у лондонській квартирі, де він мешкав у 1976 році, буде виставлений на аукціон Excalibur Auctions 17 лютого.

Власники квартири, які виставляють сценарій на аукціон, повідомили про плани продати також інші предмети зі зйомок, включаючи список викликів, розклад зйомок і рукописну записку від Форда.

Сценарій є четвертою чернеткою оригінального фільму «Зоряні війни», який на момент написання називався «Пригоди Люка Старкіллера». Примірник містить персонажів та сцени, які не увійшли в остаточний варіант картини.

За очікуваннями, сценарій легендарної кіносаги буде проданий за ціною від 8000 до 12000 фунтів стерлінгів (від 9300 до 14000 євро).

Як повідомляв Укрінформ, культова біла пачка, в якій героїня Сари Джессіки Паркер з’являється під час перших титрів серіалу "Секс і місто", була продана на аукціоні за 52 000 доларів (41 000 фунтів стерлінгів).

Фото: EXCALIBUR AUCTIONS

Аукціон Лондон Сценарій

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *