У Чернівцях відкрили виставку військових ТрО «Довжиною у війну»

У Чернівцях відкрили виставку військових ТрО «Довжиною у війну» Фото 16.03.2024 16:58 Укрінформ У Чернівцях в рамках проєкту "Дні кіно від ТрО" відкрили фотовиставку світлин військових тероборони "Довжиною у війну".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

У Чернівцях в рамках проєкту “Дні кіно від ТрО” відкрили фотовиставку світлин військових тероборони “Довжиною у війну” / Фото: Віталій Олійник, Укрінформ

"Представлена тут фотовиставка складається із робіт двох авторів – моїх фотографій та світлин нашого командира підрозділу, полковника Олексія Дмитрашківського. Після початку повномасштабного російського вторгнення ми одночасно почали документувати нашу боротьбу. Він працював тоді по Київщині – Буча, Ірпінь, Бородянка, фіксував на камеру наслідки російської агресії. А я в цей час ще до мобілізації працював із портретами наших військових", – розповідає один з авторів виставки, молодший сержант сил ТрО Олег Пальчик.

Коли Олега мобілізували, він потрапив у підрозділ ТрО командира Олексія Дмитрашківського. І вирішили об'єднати роботи обох фотографів у єдину виставку, яку назвали "Довжиною у війну".

"Ця виставка постійно оновлюється. Адже ми часто їздимо у відрядження у зону бойових дій, знімаємо нові фото і відеоматеріали. Фіксуємо наслідки війни, фіксуємо звитягу наших воїнів, записуємо їх історії, інтерв'ю тощо. І практично після кожної поїздки ми додаємо нові фото", – зазначив Пальчик.

Повна експозиція виставки "Довжиною у війну" налічує вже понад 200 фотографій. Але усіх їх одночасно виставляти дуже важко через брак місця. Тому у Чернівцях глядачам представили 80 найкращих фотографій із доробку фотографів ТрО.

Така виставка експонувалася у багатьох містах України та за кордоном. Зокрема, її могли бачити у Польщі, Франції, Нідерландах, Бельгії, Іспанії. А нещодавно її експонували у Великій Британії.

Виставка фотографів ТрО "Довжиною у війну" триватиме у Чернівцях 16 та 17 березня.

Як повідомлялося, у Чернівцях в рамках проєкту "Дні кіно від ТрО" на великому екрані відбудеться прем'єра документального фільму про 107 бригаду ТрО із циклу "Готові до спротиву".

Фото Чернівці Фотовиставка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *