В Україні покажуть фільм-переможець Берлінале «На Адаманті»

В Україні покажуть фільм-переможець Берлінале «На Адаманті» Фото 28.10.2023 13:57 Укрінформ У низці кінотеатрів Києва і Львова покажуть фільм-переможець Берлінського кінофестивалю «На Адаманті» французького документаліста Ніколя Філібера.

Про це Укрінформу повідомили в кінокомпанії «Артхаус Трафік».

Фільм «На Адаманті» здобув «Золотого ведмедя» — головну нагороду Берлінського міжнародного кінофестивалю. Це робота знаного французького документаліста Ніколя Філібера – номінанта на BAFTA, лауреата премії «Сезар», володаря нагороди Європейської кіноакадемії. Він виступив не тільки як режисер, а й як оператор і монтажер.

У фокусі картини — унікальний психіатричний лікувальний центр «Адамант», який розмістився у плавучій споруді, розташованій на Сені у центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади.

Співробітники «Адаманту» пропонують консультації й арттерапію. В «Адаманті» є кіноклуб, кафе і бар.

Крім Берлінале фільм «На Адаманті» був представлений на 58-му Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах у секції «Горизонти» та на Лондонському кінофестивалі BFI у секції Strands. Українська прем'єра відбулася на 14-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

Покази стрічки в Україні розпочинаються 2 листопада. Прокат картини обмежений – подивитися її можна лише в обраних кінотеатрах у короткий проміжок часу. Так, у кінотеатрах «Планета кіно» у Львові (ТРЦ Forum) та Києві (ТРЦ Blockbuster Mall) сеанси проходитимуть лише 2-5 листопада, у столичному кінотеатрі «Жовтень» покази триватимуть 2-8 листопада.

Берлінале фільм Кінотеатр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *