Стартує англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво

Стартує англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво 13.02.2024 15:06 Укрінформ Державне художнє зібрання Дрездена у партнерстві з Українським інститутом створили англомовний онлайн-курс про сучасне українське мистецтво.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики у Телеграмі, передає Укрінформ.

Зазначається, що курс розповідає про новітнє та сучасне мистецтво XX та XXI століть з особливою увагою до культурних феноменів та постатей.

"Висвітлюючи різні аспекти візуальної культури в Україні, цей онлайн-курс виходить за межі традиційного хронологічного підходу і може зацікавити як експертів, так і просто тих, хто цікавиться культурою", – йдеться у повідомленні.

Проєкт реалізовано за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Ernst von Siemens Kunststiftung.

Лекції публікуватимуться щотижня на YouTube-каналах SKD та Українського інституту. Перша лекція про особливу секретну колекцію НХМУ – за посиланням.

Як повідомлялося, Шевченківський національний заповідник оголосив про літературно-мистецький конкурс «Роду криниця віща» для учнівської та студентської молоді.

Німеччина Україна Мистецтво МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *