«Шевченківський березень 2024»: у Національній філармонії відбувся концерт в межах фестивалю

«Шевченківський березень 2024»: у Національній філармонії відбувся концерт в межах фестивалю Фото 26.03.2024 15:44 Укрінформ У Національній філармонії України відбувся концерт творчих колективів Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра в межах XXIX Фестивалю мистецтв «Шевченківський березень 2024».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

"Попри війну Київська муніципальна академія музики ім. Р. М. Глієра продовжує надавати високий рівень музичної освіти. Наш видатний композитор та ректор Академії Олександр Злотник, всі викладачі та студенти закладу демонструють приклад стійкості та відданості великій справі. Вони підтримують безперервність музичної освіти, адже тільки так ми зможемо виховувати нове покоління музикантів», – сказав т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Зазначається, що подія є масштабною мистецькою акцією Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра. Попри складнощі, викликані повномасштабним вторгненням Росії в Україну, Академія продовжує плекати музичну освіту та нести традиції академізму, гармонійно поєднуючи в навчальному процесі класичні основи і модернізм в музичному мистецтві.

'Історія "Шевченківського березня" тісно повʼязана з історією становлення і розвитку Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра, а отже – з усією історією українського музичного мистецтва. Мистецький фестиваль, час проведення якого збігається з Шевченківськими днями, заснований у 1995 році. Він продовжує професійну, просвітницьку, духовну місію, фундаторами якої були засновники київської професійної музичної школи", – додають в міністерстві.

Як повідомлялося, до другої річниці деокупації Київської області у місті Буча відбудеться концерт пам’яті невинно вбитих українців внаслідок військової агресії РФ.

Фото: МКІП

Філармонія Концерт Тарас Шевченко МКІП Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *