Помер одеський актор, драматург і сценарист Євген Хаїт

Помер одеський актор, драматург і сценарист Євген Хаїт 21.01.2024 21:02 Укрінформ Від зупинки серця у неділю помер одеський актор, продюсер, драматург і сценарист Євген Хаїт.

Про це у Фейсбуці повідомив керівник фракції "Слуга народу" в Одеській міській раді Олег Філімонов.

Євген Хаїт був учасником команди КВК Одеського державного університету, актором “Джентльмен-шоу” та сценаристом "Голі та смішні".

"Серце зупинилося, хоч на серці він ніколи не скаржився. І запанувала порожнеча. Пишу і до кінця не розумію, що сталося. Женька, розумник, дуже тонка та талановита людина. Чудові вірші, прекрасні та глибокі есе на Інстаграмі. Майстер формулювань та наш беззмінний комерційний директор ще з часів наших після КВКовських гастролей. Як він любив життя! Він співав з ансамблем дівчат. Він проводив кастинг для "Голих і смішних" і мав славу знавця жіночої краси. Друже, без тебе так порожньо і погано! Спочивай із миром", – зазначив у своєму повідомленні Олег Філімонов.

Прощання з Євгеном Хаїтом відбудеться у фойє Одеської кіностудії у вівторок з 12.00. Поховають культурного діяча на Таїровському цвинтарі.

Фото: Євген Хаїт/Facebook

Кіно Одеса Смерть Актор

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *