На Закарпатті обласний театр вперше показав виставу для людей з порушеннями зору та слуху

На Закарпатті обласний театр вперше показав виставу для людей з порушеннями зору та слуху Фото 24.06.2024 19:17 Укрінформ Закарпатський академічний музично-драматичний театр уперше показав виставу для людей з порушеннями зору та слуху.

Про це повідомив театр у Фейсбуці, передає Укрінформ.

"Ми вперше показали виставу для людей з порушеннями зору та слуху. Сурдоперекладачка Наталія Булеца транслювала все через жестову мову. А глядач з порушеннями зору мав можливість почути виставу завдяки нашій колезі Діані Фуско, яка транслювала йому все через спеціальні навушники, пояснюючи, що відбувається на сцені", – йдеться в повідомленні. 

У театрі підкреслили, що це дуже важливий для театру досвід, адже такими кроками театр наближається до більшого кола людей, які хочуть його відвідати і відчути.

Зазначається, що вистава було реалізована в рамках Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої Оленою Зеленською.

 

Як повідомляв Укрінформ, Сумський національний театр ім. М. Щепкіна виграв грант на реалізацію проєкту «Відчути театр», у межах якого адаптують вистави для людей з порушеннями зору.

Фото: Закарпатський академічний Музично-Драматичний театр 

Театр Закарпаття Вистава Зір

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *