На Саміті миру показали фрагмент вистави «Конотопська відьма»

На Саміті миру показали фрагмент вистави «Конотопська відьма» 16.06.2024 22:45 Укрінформ Учасникам Глобального саміту миру у Швейцарії представили фрагмент вистави «Конотопська відьма» Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка в постановці режисера Івана Уривського.

Про це Міністерство культури та інформаційної політики повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ.

У МКІП нагадали, що вистава «Конотопська відьма» стала лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка у категорії «Театральне мистецтво».

За словами генерального директора – художнього керівника театру Євгена Нищука, ця постановка є «голосом сучасної України, яка бореться з темрявою за своє існування».

«Це сучасна історія про силу українського духу та його незламність. Духу, що сповнений світла правди та голосно звучить сьогодні крізь віки у єдиному прагненні жити, творити, перемагати!», – зауважив Нищук.

Як повідомляв Укрінформ, 15-16 червня у швейцарському місті Бюргеншток відбувся перший Саміт миру, участь у якому взяли 92 країни й вісім міжнародних організацій. Усі учасники саміту підтримали територіальну цілісність України.

80 країн та чотири організації підписали спільне комюніке, до якого надалі можуть долучитися інші держави.

Фото: МКІП, Фейсбук

Театр Вистава МКІП Глобальний саміт миру Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *