Маріупольський оркестр «Ренесанс» взяв участь у великому концерті в Італії

Маріупольський оркестр «Ренесанс» взяв участь у великому концерті в Італії Фото 03.03.2024 17:17 Укрінформ В італійському місті Асколі Пічено в театрі Вентідіо Бассо відбувся хоровий симфонічний концерт Iustitia et Pax, під час якого на сцені об’єдналися музиканти камерного оркестру «Ренесанс» Маріупольської філармонії та симфонічного оркестру Пуччіні, а також хору Ventidio Basso Ascoli Piceno.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України.

Український Камерний оркестр «РЕНЕСАНС» Маріупольської філармонії взяв участь у великому концерті в Італії / Фото: МКІП

У відеозверненні т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв привітав гостей та організаторів концерту, який відбувся до другої річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну, із відкриттям події та подякував їм за сприяння культурному діалогу між Україною та Італією.

У програмі концерту звучали твори українських композиторів – як класика, так і сучасна музика. Італійська публіка почула твори Дмитра Бортнянського, Максима Березовського, Ганни Гаврилець, Мирослава Скорика та «Місто Марії» Золтана Алмаші. Солісти – Каріна Кондрашевська (сопрано), Ольга Гончаренко (меццо-сопрано), Ігор Бондаренко (тенор) і Сергій Замицький (бас).

У МКІП зазначили, що під час концерту гості могли відвідати й виставку робіт українських художників, яка відбулась у театрі.

Як повідомляв Укрінформ, у відомому концертному центрі «Аудиторіум» у столиці Італії провели урочистий концерт, присвячений Україні.

Італія Концерт МКІП Оркестр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *