Японія підтримає Україну через ЮНЕСКО у відновленні культурних цінностей та освіти

Японія підтримає Україну через ЮНЕСКО у відновленні культурних цінностей та освіти 08.02.2024 14:06 Укрінформ Японія запропонувала Україні фінансову допомогу для відновлення культурної спадщини, освіти та засобів масової інформації через агентство ООН з питань культури ЮНЕСКО.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NHK.

Церемонія підписання пройшла у середу у штаб-квартирі організації у Парижі.

На ній були присутні представник Японії при ЮНЕСКО Кано Такехіро, генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азуле та посол України у Франції Вадим Омельченко.

Після того як Кано та Азуле підписали документ, Омельченко подякував Японії та ЮНЕСКО за підтримку.

Офіційні представники Японії заявляють, що цього року країна виділить Україні, де тривають бойові дії, близько 14,6 млн доларів США.

Ці кошти допоможуть у збереженні всесвітньої спадщини в історичному центрі Одеси, який постраждав від російських ракетних ударів.

Пожертви також підуть на навчання викладачів щодо надання ментальної підтримки дітям та студентам, які відчувають психологічний тиск в умовах війни.

Як повідомляв Укрінформ, Україна у 2023 році подала три елементи нематеріальної культурної спадщини на включення до списків ЮНЕСКО, а Національний перелік поповнився 31-м новим елементом.

Японія Культура Україна ЮНЕСКО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *